Indywidualne warsztaty fotografii produktowej

Jesteś początkującym fotografem i chcesz zacząć swoją przygodę z fotografią produktową? A może już od jakiegoś czasu zajmujesz się tym tematem, ale chcesz udoskonalić swój warsztat i poznać nowe techniki? Albo sprzedajesz swoje produkty w internecie i chciałbyś nauczyć się jak je samodzielnie fotografować?

W każdym z tych przypadków zapraszam Cię na moje warsztaty fotografii produktowej.

Fotografowaniem produktów zajmuję się od kilkunastu lat. W tym czasie wykonałem kilkanaście tysięcy zdjęć rozmaitych przedmiotów – od skarpetek po akwaria z rybami. Każde z tych zdjęć nauczyło mnie czegoś nowego, do wielu rzeczy dochodziłem metodą prób i błędów. Setki godzin spędzonych w studio sprawiły, że dziś jestem w stanie poradzić sobie ze sfotografowaniem prawie każdego produktu.

Tą wiedzą mogę podzielić się z Tobą. Dokładnie w takim zakresie, jaki Cię interesuje. Tematykę warsztatów ustalamy wspólnie, w zależności od Twojego poziomu umiejętności i tego, czego chcesz się nauczyć. Nie będę Ci pokazywał jak zrobić zdjęcie zegarka, jeśli produkujesz i sprzedajesz torebki. Nie będziemy tracili czasu na tłumaczenie co to jest czas i przysłona, jeśli obsługę aparatu masz w małym palcu, ale nie do końca radzisz sobie z oświetlaniem błyszczących przedmiotów. Możemy skupić się na przygotowaniu studia i produktu do zdjęć, procesie fotografowania lub postprodukcji. Albo na wszystkich tych elementach.

Warsztaty szyte na miarę – czysta praktyka!

Do dyspozycji mamy w pełni wyposażone studio, aparat, komputer i najważniejsze – ekspres do kawy. Jeśli chcesz możesz zabrać swój sprzęt i na nim pracować.

Oferta:

  • warsztaty 1-dniowe – 1500 PLN
  • warsztaty 2-dniowe – 2700 PLN
  • warsztaty 3-dniowe – 3600 PLN

Jeden dzień to 7 godzin zegarowych, od 9:00 do 16:00.

W cenie certyfikat ukończenia warsztatów, woda, kawa, herbata, przekąski i duża dawka wiedzy.

Mogę też zrealizować warsztaty u klienta albo dla małej grupy. Jeśli interesuje Cię inna oferta, napisz maila albo zadzwoń. Razem coś wymyślimy.

Chcesz się dowiedzieć więcej albo umówić? Zapraszam do kontaktu.

>