Pasję do fotografii wyniosłem z domu. Odkąd pamiętam robienie zdjęć było największym hobby mojego taty. Jednak zawodowym fotografem zostałem przez przypadek. Miały być studia socjologiczne, ale w ostatnim momencie padło na fotografię. I chyba dobrze się stało, bo nie wiem jakim byłbym socjologiem, a fotografem jestem całkiem niezłym.

Firmę prowadzę razem z żoną Alicją, która z wykształcenia jest marketingowcem, z zamiłowania świetną makijażystką.  Naszym największym wspólnym sukcesem są nasze dzieci Marysia oraz Wojtek, którzy codziennie uczą nas nowego spojrzenia na świat.

Zajmuję się szeroko pojętą fotografią reklamową. Fotografia produktowa, fotografia architektury, zdjęcia biznesowe
i korporacyjne. Natomiast mój konik to fotografia biżuterii, która zawsze jest dużym wyzwaniem. Świetnie odnajduję się też na sesjach modowych i beauty. Moje zdjęcia sprzedają, wywołują emocje, budują wizerunek.

Na co dzień pracuję w moim studio w Chorzowie. Mogę podjąć się zlecenia w całym kraju i poza jego granicami – posiadam sprzęt mobilny wysokiej klasy.

Jeśli potrzebujesz zdjęć dla siebie lub Twojej firmy – zadzwoń, napisz! Wspólnie omówimy Twoje potrzeby, opracujemy koncepcję sesji i zrealizujemy ją, dbając o wszystkie szczegóły.

Miałem przyjemność pracować między innymi dla:


>